Hej, ha ezt Lenin elvtárs megérhette volna! De nem érte meg, pedig a permanens forradalom nevű ötletével egészen pofás kis világbirodalmat gründoltak össze az utódai. A világbirodalom már a múlté, az új magyar Alkotmány azonban képes volt továbbfejleszteni a nagy gondolkodó találmányát, feltalálta a permanens demokráciát, amely egyelőre csak Magyarországon érvényes, de ki tudja, mit hoz a jövő?
Amíg át nem veszi valamennyi fejlett demokrácia e hatalmas écát, csoportokat kellene szervezni rá külföldről, és csak úgy dőlne a lovetta azokba a körzetekbe is, ahova most épeszű magyar ember is csak akkor teszi be a lábát, ha oda született.
Azt mondja ugyanis a tervezet, hogy:
4. cikk (3) e.
Az Országgyűlési képviselő megbízatása megszűnik, ha a megválasztásához szükséges feltételek már nem állnak fenn.
Az egyéni képviselő megválasztásához szükséges feltételek:
1. Legyen egy választókerület, amelyben választást tartanak.
2. Többen szavazzanak rá, mint más jelölt(ek)re.
Tiszteletteljes javaslat a kormány számára:
Minden ellenzéki választókerületet meg kell változtatni. A legegyszerűbb, ha két ellenzéki kerületet összevonunk, és egy harmadik ellenzékit kettévágunk. Ezzel meg is szűnnek e három ellenzéki képviselő megválasztásához szükséges feltételek, és a haza ellenségei máris mehetnek vissza a csőgyárba drehálni, ha esetleg a Nagytarcsai Átnevelő Tábor átmenetileg túlterhelt volna. Ha véletlenül az ellenzéki képviselők száma nem osztható hárommal, akkor legfeljebb marad a Parlamentben egy vagy kettő, akit aztán orrba-szájba lehet szívatni.
Tiszteletteljes javaslat az ellenzék számára:
Irtózatos nyomulással a kormánypárti választókerületekben 51%-os népszerűséget kell szerezni. Ennek bizonyítási módja a helyi népszavazás, a kérdés pedig az: "Ha ma lenne a választás, Ön Kormánypárti Vazulra vagy Ellenzéki Miksára szavazna-e?" Az eljárás eredményeképpen természetesen nem mondatnák le mandátumáról a kormánypárti képviselőt, viszont megakadályozhatnák, hogy a következő ciklusban ezzel a trükkel oszlassa fel a Fidesz a kormánytöbbséget, valamint számos alkotmánybírósági túlórát könyvelhetne el a Stumpf-brigád a Nemzeti Brigádnaplóba.
Ha a két oldal egységesen lép fel a fentiek szellemében, évente legalább 300 országgyűlési választást bonyolíthatunk le. Mi ez, ha nem kemény csapás azokra, akik Pártunkat és annak Nagy Vezetőjét diktatórikus allűrökkel vádolják?